Lourdes

 • 382 Lourdes (m.in. nasz hotel Espagne, w którym nocowaliśmy)
 • 397 Dojechaliśmy do jednego z najsłynniejszych sanktuariów maryjnych na świecie - Lourdes. Tutaj Najświętsza Panienka objawiała się w 1858r. św. Bernadecie Soubirous aż 18 razy. W Lourdes mieliśmy 3 dni dla siebie ale i też wspólne modlitwy, Msze św. Uczestniczyliśmy w drodze krzyżowej, zwiedzaliśmy Lourdes (wszystkie bazyliki, grotę objawień) indywidualnie uczestniczyliśmy w procesjach światła o godz 21:00, a także w kąpielach w wodzie lurdzkiej.
 • 399 Dojechaliśmy do jednego z najsłynniejszych sanktuariów maryjnych na świecie - Lourdes. Tutaj Najświętsza Panienka objawiała się w 1858r. św. Bernadecie Soubirous aż 18 razy. W Lourdes mieliśmy 3 dni dla siebie ale i też wspólne modlitwy, Msze św. Uczestniczyliśmy w drodze krzyżowej, zwiedzaliśmy Lourdes (wszystkie bazyliki, grotę objawień) indywidualnie uczestniczyliśmy w procesjach światła o godz 21:00, a także w kąpielach w wodzie lurdzkiej.
 • 402 Dojechaliśmy do jednego z najsłynniejszych sanktuariów maryjnych na świecie - Lourdes. Tutaj Najświętsza Panienka objawiała się w 1858r. św. Bernadecie Soubirous aż 18 razy. W Lourdes mieliśmy 3 dni dla siebie ale i też wspólne modlitwy, Msze św. Uczestniczyliśmy w drodze krzyżowej, zwiedzaliśmy Lourdes (wszystkie bazyliki, grotę objawień) indywidualnie uczestniczyliśmy w procesjach światła o godz 21:00, a także w kąpielach w wodzie lurdzkiej.
 • 404 Dojechaliśmy do jednego z najsłynniejszych sanktuariów maryjnych na świecie - Lourdes. Tutaj Najświętsza Panienka objawiała się w 1858r. św. Bernadecie Soubirous aż 18 razy. W Lourdes mieliśmy 3 dni dla siebie ale i też wspólne modlitwy, Msze św. Uczestniczyliśmy w drodze krzyżowej, zwiedzaliśmy Lourdes (wszystkie bazyliki, grotę objawień) indywidualnie uczestniczyliśmy w procesjach światła o godz 21:00, a także w kąpielach w wodzie lurdzkiej.
 • 412 Dojechaliśmy do jednego z najsłynniejszych sanktuariów maryjnych na świecie - Lourdes. Tutaj Najświętsza Panienka objawiała się w 1858r. św. Bernadecie Soubirous aż 18 razy. W Lourdes mieliśmy 3 dni dla siebie ale i też wspólne modlitwy, Msze św. Uczestniczyliśmy w drodze krzyżowej, zwiedzaliśmy Lourdes (wszystkie bazyliki, grotę objawień) indywidualnie uczestniczyliśmy w procesjach światła o godz 21:00, a także w kąpielach w wodzie lurdzkiej.
 • 415 Dojechaliśmy do jednego z najsłynniejszych sanktuariów maryjnych na świecie - Lourdes. Tutaj Najświętsza Panienka objawiała się w 1858r. św. Bernadecie Soubirous aż 18 razy. W Lourdes mieliśmy 3 dni dla siebie ale i też wspólne modlitwy, Msze św. Uczestniczyliśmy w drodze krzyżowej, zwiedzaliśmy Lourdes (wszystkie bazyliki, grotę objawień) indywidualnie uczestniczyliśmy w procesjach światła o godz 21:00, a także w kąpielach w wodzie lurdzkiej.
 • 417 Dojechaliśmy do jednego z najsłynniejszych sanktuariów maryjnych na świecie - Lourdes. Tutaj Najświętsza Panienka objawiała się w 1858r. św. Bernadecie Soubirous aż 18 razy. W Lourdes mieliśmy 3 dni dla siebie ale i też wspólne modlitwy, Msze św. Uczestniczyliśmy w drodze krzyżowej, zwiedzaliśmy Lourdes (wszystkie bazyliki, grotę objawień) indywidualnie uczestniczyliśmy w procesjach światła o godz 21:00, a także w kąpielach w wodzie lurdzkiej.
 • 423 Dojechaliśmy do jednego z najsłynniejszych sanktuariów maryjnych na świecie - Lourdes. Tutaj Najświętsza Panienka objawiała się w 1858r. św. Bernadecie Soubirous aż 18 razy. W Lourdes mieliśmy 3 dni dla siebie ale i też wspólne modlitwy, Msze św. Uczestniczyliśmy w drodze krzyżowej, zwiedzaliśmy Lourdes (wszystkie bazyliki, grotę objawień) indywidualnie uczestniczyliśmy w procesjach światła o godz 21:00, a także w kąpielach w wodzie lurdzkiej.
 • 427 Dojechaliśmy do jednego z najsłynniejszych sanktuariów maryjnych na świecie - Lourdes. Tutaj Najświętsza Panienka objawiała się w 1858r. św. Bernadecie Soubirous aż 18 razy. W Lourdes mieliśmy 3 dni dla siebie ale i też wspólne modlitwy, Msze św. Uczestniczyliśmy w drodze krzyżowej, zwiedzaliśmy Lourdes (wszystkie bazyliki, grotę objawień) indywidualnie uczestniczyliśmy w procesjach światła o godz 21:00, a także w kąpielach w wodzie lurdzkiej.
 • 457 Lourdes (m.in. nasz hotel Espagne, w którym nocowaliśmy)
 • 472 Dojechaliśmy do jednego z najsłynniejszych sanktuariów maryjnych na świecie - Lourdes. Tutaj Najświętsza Panienka objawiała się w 1858r. św. Bernadecie Soubirous aż 18 razy. W Lourdes mieliśmy 3 dni dla siebie ale i też wspólne modlitwy, Msze św. Uczestniczyliśmy w drodze krzyżowej, zwiedzaliśmy Lourdes (wszystkie bazyliki, grotę objawień) indywidualnie uczestniczyliśmy w procesjach światła o godz 21:00, a także w kąpielach w wodzie lurdzkiej.
 • 478 Lourdes
 • 499 Lourdes
 • 508 Lourdes
 • 510 Lourdes
 • 534 Lourdes
 • 543 Lourdes
 • 582 Lourdes