La Salette

  • 268  La Salette - sanktuarium położone 1800m. n.p.m. Po drodze przejeżdżaliśmy przez Grenoble i most, z którego w 2007 roku spadł autokar z polskimi pielgrzymami. Na La Salette był kolejny nocleg. Miejsce jednego objawienia się Maryi w 1846 r. pastuszkom Melanii i Maksiminowi. Uczestniczyliśmy w procesji Eucharystycznej po dróżce, którą pokonała z dziećmi Maryja. Wieczorem braliśmy udział w procesji światła we wnętrzu bazyliki.
  • 272  La Salette - sanktuarium położone 1800m. n.p.m. Po drodze przejeżdżaliśmy przez Grenoble i most, z którego w 2007 roku spadł autokar z polskimi pielgrzymami. Na La Salette był kolejny nocleg. Miejsce jednego objawienia się Maryi w 1846 r. pastuszkom Melanii i Maksiminowi. Uczestniczyliśmy w procesji Eucharystycznej po dróżce, którą pokonała z dziećmi Maryja. Wieczorem braliśmy udział w procesji światła we wnętrzu bazyliki.
  • 275  La Salette - sanktuarium położone 1800m. n.p.m. Po drodze przejeżdżaliśmy przez Grenoble i most, z którego w 2007 roku spadł autokar z polskimi pielgrzymami. Na La Salette był kolejny nocleg. Miejsce jednego objawienia się Maryi w 1846 r. pastuszkom Melanii i Maksiminowi. Uczestniczyliśmy w procesji Eucharystycznej po dróżce, którą pokonała z dziećmi Maryja. Wieczorem braliśmy udział w procesji światła we wnętrzu bazyliki.
  • 276  La Salette - sanktuarium położone 1800m. n.p.m. Po drodze przejeżdżaliśmy przez Grenoble i most, z którego w 2007 roku spadł autokar z polskimi pielgrzymami. Na La Salette był kolejny nocleg. Miejsce jednego objawienia się Maryi w 1846 r. pastuszkom Melanii i Maksiminowi. Uczestniczyliśmy w procesji Eucharystycznej po dróżce, którą pokonała z dziećmi Maryja. Wieczorem braliśmy udział w procesji światła we wnętrzu bazyliki.
  • 281  La Salette - sanktuarium położone 1800m. n.p.m. Po drodze przejeżdżaliśmy przez Grenoble i most, z którego w 2007 roku spadł autokar z polskimi pielgrzymami. Na La Salette był kolejny nocleg. Miejsce jednego objawienia się Maryi w 1846 r. pastuszkom Melanii i Maksiminowi. Uczestniczyliśmy w procesji Eucharystycznej po dróżce, którą pokonała z dziećmi Maryja. Wieczorem braliśmy udział w procesji światła we wnętrzu bazyliki.
  • 288  La Salette - sanktuarium położone 1800m. n.p.m. Po drodze przejeżdżaliśmy przez Grenoble i most, z którego w 2007 roku spadł autokar z polskimi pielgrzymami. Na La Salette był kolejny nocleg. Miejsce jednego objawienia się Maryi w 1846 r. pastuszkom Melanii i Maksiminowi. Uczestniczyliśmy w procesji Eucharystycznej po dróżce, którą pokonała z dziećmi Maryja. Wieczorem braliśmy udział w procesji światła we wnętrzu bazyliki.
  • 295  La Salette - sanktuarium położone 1800m. n.p.m. Po drodze przejeżdżaliśmy przez Grenoble i most, z którego w 2007 roku spadł autokar z polskimi pielgrzymami. Na La Salette był kolejny nocleg. Miejsce jednego objawienia się Maryi w 1846 r. pastuszkom Melanii i Maksiminowi. Uczestniczyliśmy w procesji Eucharystycznej po dróżce, którą pokonała z dziećmi Maryja. Wieczorem braliśmy udział w procesji światła we wnętrzu bazyliki.
  • 301  La Salette - sanktuarium położone 1800m. n.p.m. Po drodze przejeżdżaliśmy przez Grenoble i most, z którego w 2007 roku spadł autokar z polskimi pielgrzymami. Na La Salette był kolejny nocleg. Miejsce jednego objawienia się Maryi w 1846 r. pastuszkom Melanii i Maksiminowi. Uczestniczyliśmy w procesji Eucharystycznej po dróżce, którą pokonała z dziećmi Maryja. Wieczorem braliśmy udział w procesji światła we wnętrzu bazyliki.