Polecamy
Zaproszenia
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Parafia online na Facebook'u
autor:
· Daniel dnia 25 marzec 2020

Kliknij tutaj


Drukuj
Dekret Biskupa Opolskiego regulujący kwestie duszpasterskie
autor:
· Daniel dnia 25 marzec 2020
W trosce o zdrowie wiernych w obliczu rozprzestrzeniającej się pandemii i w nawiązaniu do „Noty Penitencjarii Apostolskiej odnośnie sakramentu pojednania w obecnej sytuacji pandemii” z dnia 20 marca 2020 roku, „Wskazań Prezydium KEP dla biskupów odnośnie do sprawowania czynności liturgicznych w najbliższych tygodniach” z dnia 21 marca 2020 roku,(..)

(..)We Mszach świętych może uczestniczyć jedynie 5 osób z rodziny, która zamówiła intencję. W przypadku koncelebry należy liczbę uczestników rozłożyć na liczbę przyjętych intencji.


Kliknij tutaj, by przeczytać dekret z dnia 24.03.2020


Kliknij tutaj, by przeczytać dekret Biskupa Opolskiego regulujący kwestie liturgiczne i duszpasterskie związane z celebracją Wielkiego Tygodnia


Drukuj
Msze w niedzielę
autor:
· Daniel dnia 14 marzec 2020
W odniesieniu się do ostatnich rozporządzeń władz państwowych i kościelnych podczas Mszy Świętych będzie mogło przebywać jednocześnie maksymalnie 50 osób w kościele. Dlatego też została zwiększona ilość Mszy Świętych.

Msze Święte w niedzielę: 7:00; 7:45; 9:00; 9:45; 10:30; 11:15; 12:00; 12:45; 16:15; 17:00.

Osobom starszym, ich opiekunom, dzieciom i wszystkim tym, którzy czują jakąkolwiek obawę przed koronawirusem zaleca się pozostanie w domach za zgodą ks. biskupa Andrzeja Czai, który udzielił dyspensę na wszystkich wiernych. Kliknij tutaj, by przeczytać o dyspensie.

Przeczytaj więcej o duchowej komunii


Drukuj
Komunikat Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski 13.03.2020
autor:
· Daniel dnia 13 marzec 2020 ·
W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce oraz stosując się do rozporządzeń organów państwowych z 13 marca br., które ograniczyły liczbę uczestników zgromadzeń do 50 osób, w tej wyjątkowej sytuacji, proszę biskupów diecezjalnych o wydanie decyzji, aby podczas każdej Mszy św. i nabożeństw wewnątrz kościoła mogło przebywać maksymalnie 50 osób.


Czytaj więcej 123 czytań Drukuj
Komunikat Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski 12.03.2020
autor:
· Daniel dnia 13 marzec 2020 ·
Z wiarą w Opatrzność Bożą i w trosce o życie i zdrowie społeczeństwa i w nawiązaniu do komunikatów Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski podejmujemy decyzję o wprowadzeniu prewencyjnych środków ostrożności w sytuacji zagrożenia koronawirusem.

Kościół od dwóch tysiącleci służy osobom chorym i potrzebującym, nawet w czasach epidemii, nie rezygnując z głoszenia Ewangelii oraz sprawowania sakramentów świętych.


Czytaj więcej 128 czytań Drukuj
Pasterka - Msza Święta o północy
autor:
· Daniel dnia 01 styczeń 2020
Tradycyjnie Mszą Świętą o północy rozpoczęliśmy świętowanie Bożego Narodzenia. To czas również pięknie udekorowanego wnętrza choinkami oraz stworzenie szopki, która wzmacnia celebrację okresu bożonarodzeniowego. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze Mszy Świętej oraz wystroju naszgo kościoła.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PASTERKI


Drukuj
Życzenia bożonarodzeniowe
autor:
· Daniel dnia 24 grudzień 2019


Drukuj
Kazania pasyjne


Transmisja na żywo
ZOBACZ ONLINE NA FB


Zaproszenia
Zobacz gazetkę


Zobacz gazetkę


Tajemnice parafii


Filmoteka


ZOBACZ WSZYSTKIE FILMY


Polecamy
POSUCHAJ RADIA

1,702,904 unikalnych wizyt


UWAGA! Ten serwis uywa cookies.
Brak zmiany ustawienia przegldarki oznacza zgod na to